Web sitesine Mi İhtiyacınız Var

Zanbak.Net ile hayallerinizdeki web sitesine kavuşabilir ya da var olan sitenizi modern ve şık bir hale getirebilirsiniz.

Zanbak.Net günümüz teknolojisi ile uyumlu fakat sıkıcılıktan uzak tasarımlara imza atmak için Ocak 2005 tarihinde hizmet sektörüne girmiş bir tasarım firmasıdır.

Zanbak.Net firmanıza kurumsal kimlik olgusunu kazandırıp kendi kimliğine ve kültürüne özgü web tasarımıyla firmanın tanıtımını web ortamında en iyi ve en çarpıcı şekilde yapmayı hedeflemektedir.

Zanbak.Net kadrosu her an yardımınıza hazır dinamik ve her zaman yaptığı işin heyecanını içinde duyan profesyonellerden oluşmuştur.

Kısa özgeçmişinde Zanbak.Net yaklaşık 20 firmaya web tasarımı, isim tescili ve hosting hizmetleri vermektedir.

Vizyon

En yeni bilişim teknolojilerini, donanım altyapısını da güncel tutarak kullanmayı hedefleyen firmamız, müşterilerine dünya standartlarında elektronik tanıtım ve pazarlama çözümlerini sunmak ilkesini görev kabul etmiştir.

Kalite standartlarını bu hedef doğrultusunda devamlı yükselten, geliştiren firmamız çeşitli yörelerden bir çok önemli kuruluşun web sunumlarını danıştığı bir prestij kurumu haline gelmiştir.

Zanbak.Net müşteri seçiminde nicelik yerine niteliğe önem verir. Amaç nitelikli ve doğru projelerin altına imza atarak müşterilerimizin istedikleri sonuçlara ve daha fazlasına ulaşmalarını sağlamaktır.

Hedef

Zanbak.Net müşterilerinin Internetin sınırsız olanaklarından faydalanmaları için çalışıyor ve firmalara aşağıdaki hedefler doğrultusunda hizmet sunuyor

  • Şirketinizin pazar payını arttırmak
  • Marka tanınırlığını kuvvetlendirmek
  • Firma imajını kuvvetlendirmek
  • Uluslararası tekliflere açılabilmek
  • 24 saat tanıtım ve hizmet sunabilmek
  • Kullanıcıların tepkisini anında ölçebilmek
  • Bölgesel pazarlara hizmet sunabilmek